İçeriğe geç

GÜÇLÜ İŞ ORTAKLARIMIZLA

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.

DEPART, sektöründe dünyanın en büyük 2 firmasından biri olan değirmen makineleri üreticisi Alapala Makine’den mühendislik ve ürün desteği almaktadır. Ayrıca Depart, müşterilerine, alanlarında dünyanın en önemli tedarikçi ve üreticileriyle yaptığı iş birlikleri sayesinde yüksek kalitede yedek parçalar tedarik etmektedir.

“1954 yılında temelleri atılan Alapala Makina, Alapala Grubu’nun en köklü ve ana şirketi olup, sektöründe dünyanın en büyük iki firması arasında yer almakta ve lider olma vizyonuyla ilerlemektedir.”   İstenilen her kapasitede anahtar teslimi tesisler kuran Alapala Makina, bugün üretiminin %95’ini ihraç eden, ülkesindeki en büyük 500 ihracatçıdan biri olan bir firmadır. Almanya, Fransa, İtalya, ve A.B.D. gibi gelişmiş sanayi ülkeleri dahil olmak üzere 4 kıtada, 75’in üzerinde ülkede yüzlerce anahtar teslimi fabrika referansına sahiptir. Alapala, üstün teknolojik altyapısı, mükemmeliyetçi kadrosu ve yönetimi, kalite ve müşteri odaklı anlayışıyla sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Konusunda uzman kadrosu, yurt dışındaki temsilcilikleri, müşteri memnuniyeti odaklı yedek parça yönetimi ile müşterilerine en iyi satış öncesi ve sonrası hizmeti sunmaktadır. Alapala, gelişmiş ve ileri teknolojiye sahip üretim tesisinde en iyi verimi ve ürünü elde edeceğiniz kaliteli ve yüksek performanslı makineler üretmektedir.

DEPART son olarak, 1987 yılında kurulan İtalyan Verdi S.P.A. firması ile distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Verdi S.p.a., taşıma sistemlerinin projelendirilmesi ve üretiminin yanısıra, elevatör kova ve kayışları da dahil olmak üzere bu sistemler için her türlü yedek parçanın üretimini de yapmaktadır.

1953’te kurulan Rossi, 60 yılı aşan tecrübesiyle, dişli redüktör ve dişli motor üretiminde lider, Avrupa’nın en büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesidir. Sahip olduğu deneyim ve uzmanlık sayesinde, müşterilerine mükemmel endüstriyel çözümler sunmaktadır.

FILIP VE DEPART, Türkiye dahil 9 ülkede FILIP ürünlerinin, DEPART tarafından satılması için anlaşma sağladılar. Neredeyse 100 yıllık bir iş deneyimi ve 4.kuşak jenerasyonun ardından FILIP adı tüm dünyada inovasyon ve yüksek kaliteli elek temizleyici ürünleri ile anılmaktadır. FİLİP, fırçalı ve fırçasız elek temizleyiciler ve dip sıyırıcılar üretmektedir. FILIP ürünleriyle beraber zamanını “Orijinal Alman Kalitesi” ni tercih etmiş olacaksınız. Tüm FILIP ürünleri çok sıkı kalite kontrolden geçmektedir. Filip arge yatırımlarını sürdürürken, en son teknolojiyi temizleme ürünlerinin zorlu kalite şartımlarını karşılamasını sağlar. Kullanılmış yüksek kaliteli hammaddeler, uzun süreli kullanım sağlama, yüksek maliyetli makine arızalarından kurtarmaktadır.

İtalya Bologna merkezili Siat endüstiyel fırça sektöründe uzmanlaşmış ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren üreticidir.
30 yılı aşkın tecrübesi olan İtalya merkezli Ciolini packaking otomatik paketleme makinaları ve anahtar teslim projelerle uluslararası faaliyet gösteren bir üreticidir
Zanin: Genel olarak endüstriyel gıda tarımı ve endüstriyel sektör için temizleyiciler, kurutucular, konveyörler ve depolama sistemleri gibi makineler ve sistemler tasarlar ve geliştirir. Şirket, hububat, tohum ve baklagillerin işlenmesi, kabuk, pelet üretimi ve gübre işlemleri için makine ve sistem üretiminde uzmanlaşmıştır.

E-BÜLTEN

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.

MERKEZ

EGS BUSINESS PARK B3 Blok Kat: 6 No: 246 34149 Yesilkoy Istanbul / TURKEY
P: +90 212 465 60 40 F: +90 212 465 60 42 info@departspares.com

DEPO

Organize Sanayi Bolgesi 12. Cadde No: 18 19040 Corum / TURKEY
P: +90 364 254 95 60

© 2021 Depart Yedek Parça - Değirmenlerin Çözüm Ortağı