İçeriğe geç

“1954 yılında temelleri atılan Alapala Makina, Alapala Grubu’nun en köklü ve ana şirketi olup, sektöründe dünyanın en büyük iki firması arasında yer almakta ve lider olma vizyonuyla ilerlemektedir.”  

İstenilen her kapasitede anahtar teslimi tesisler kuran Alapala Makina, bugün üretiminin %95’ini ihraç eden, ülkesindeki en büyük 500 ihracatçıdan biri olan bir firmadır. Almanya, Fransa, İtalya, ve A.B.D. gibi gelişmiş sanayi ülkeleri dahil olmak üzere 4 kıtada, 75’in üzerinde ülkede yüzlerce anahtar teslimi fabrika referansına sahiptir. Alapala, üstün teknolojik altyapısı, mükemmeliyetçi kadrosu ve yönetimi, kalite ve müşteri odaklı anlayışıyla sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Konusunda uzman kadrosu, yurt dışındaki temsilcilikleri, müşteri memnuniyeti odaklı yedek parça yönetimi ile müşterilerine en iyi satış öncesi ve sonrası hizmeti sunmaktadır.

Alapala, gelişmiş ve ileri teknolojiye sahip üretim tesisinde en iyi verimi ve ürünü elde edeceğiniz kaliteli ve yüksek performanslı makineler üretmektedir.