İçeriğe geç

DUETTI PACKAGING, otomasyonda ön saflarda.

Otomasyon sistemlerindeki uzun yıllara dayanan deneyim ve teknik bilgisiyle Duetti Packaging hat sonu paketleme sistemleri tasarımı ve yapımında ideal ortağınız. Firmanın temel amacı; müşterilerinin ürünlerini prosesten lojistiğe kadar olan süreçte kaliteli teknik ve satış sonrası destekle ve tek bir tedarikçi vasıtasıyla otomatik bir system kurmalarını sağlayan özel yapım çözümler yaratmak.

Ürün yelpazesi, müşterinin üretim ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunacak şekilde yapılandırılmıştır: Palet Boşaltma ve Karton Biçimlendirme Makineleri, Konvansiyonel veya Robotik Kutu Paketleyiciler, Karton Koli Kapatıcı ve Paletleyiciler, Robotik kollar, Palet Şirinkleme makineleri, Konveyör Sistemleri, Güvenlik Korumaları ve Yardımcı Ürünler.

Duetti Packaging’in önemli müşteri arasında Gıda, içecek, kişisel bakım, kimya ve ilaç sektörleri bulunmaktadır. Müşteri ve tedarikçi memnuniyeti sağlamak adına Ar-Ge çalışmalarında detaylara gösterilen özen kapsamında rekabet ortamında öne çıkan, modüler ve son teknoloji çözümlerden oluşan bir makine yelpazesi de oluşturulmuştur.

Uygulanan çözümler, markanın ulusal ve uluslararası bağlamda sektörde tanınmasını sağlamıştır.  Özellikle tam kapsamlı sistem kurulumları koordinasyonu sunulan hizmetleri başlatma ve test işlemlerini optimize etmek için güçlü bir istasyon haline getirmektedir.

Tüm ekipman Duetti çalışanları tarafından yapılan PLC ve ROBOT programlama ile şirket içinde üretilir. Bu şekilde hat denetimi ve  veri takibi açısından entegre çözümlerin endüstri 4.0’ın tam potansiyelini gerçekleştirmesini sağlar.

Duetti ile yapılan temsilcilik anlaşması neticesinde Depart ilk olarak Türkiye, Zambiya, Özbekistan ve Angola’da satış operasyonlarına başlamıştır. Diğer ülkeler için de satış operasyonlarına devam edecektir.