İçeriğe geç

Profrog, taşınacak ürünün farklı uzaklıktaki mesafelere taşınmasında kullanılan bir teleskobik konveyördür. Günümüz teknolojisinin getirdiği tüm gereklilikleri sağlayan Profrog; çuval, koli, palet gibi paketli ürünlerin taşınmasını sağlamaktadır. Profrog sistemleri ağırlıklı olarak lojistik sektöründe konteyner, kamyonet, kamyon ve tır gibi araçlara en efektif taşıma ve istifleme olanağı sunmaktadır.

Geleneksel çözümlere kıyasla günümüzdeki çoğu büyük projede aktif olarak kullanılmakta olan Profrog yükleme ve boşaltma süresinde önemli bir iyileşme sağlamaktadır. Kolay entegrasyonu ile mevcut depolarda kullanımını cazip hale getirmektedir.

Depart-Profrog arasında yapılan anlaşmaya göre Depart; Profrog ürünlerini tüm dünyada satma yetkisine sahip olmuştur. Depart, aynı zamanda diğer taşıma bant modelleri sayesinde tesislerin üretim hatlarının taşıma ihtiyacını insan gücünü en aza indirerek düz taşıma, açılı taşıma, manevralı taşıma, farklı kotalarda taşıma ve araç yükleme istifleme alanlarında da sistemsel taşıma