İçeriğe geç

Karton Kutulama

Duetti Packaging, taşınacak ürüne göre tasarlanarak üretilen geniş ürün yelpazesiyle sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çok çeşitli monoblok(tek gövdeli) kaldır&yerleştir sistemli karton koli ambalajlayıcılar üretir.

Geniş kapsamlı olası çözümler:

• Kaldır & yerleştir paketleyiciler
• Yandan yükleyiciler
• Etrafı saran paketleyiciler
• Yatay paketleme
• Kapak & taban paketleme
• Robotik paketleme

Sahip olduğu çok sayıdaki sektörel tecrübesiyle Duetti, sektörler arası teknik bilgi aktarımıyla her ürünle çalışabilmeyi, müşterinin rekabete kıyasla en yenilikçi teknolojiyle ürün ambalajlamasını sağlar.

KOLİ SEPERATÖR(AYIRICI) YERLEŞTİRİCİLER
Karton seperatör yerleştiriciler, hattaki bir paketleyiciye ya da ayrı bir makineye entegre edilebilirler. Ürünler kolilere yerleştirildikten sonra seperatörler depolandıkları alandan alınarak açılır ve ikinci bir aks tarafından koli içerisine yerleştirilir. Bu sayede, birinci seperatör yerleştirilirken, ikincisi de hazırlanabilir.

DÜŞEY PAKETLEYİCİLER
Ürünleri yerçekiminden faydalanarak paketleyen otomatik koli paketleyicilerdir. Koli ürünlerin altında hazırlanır ya da ürünün altından yerleştirilerek kapatılır.

TEŞHİR KUTUSU PAKETLEYİCİLER
Ürünü teşhir kutusu olarak da bilinen taban ve kapaktan oluşan bir koliye paketlemek için kullanılan kolileme makinesidir. Tepsi sistemli paketleme için aynı tip makine kullanılabilir.

TEK GÖVDELİ PAKETLEYİCİLER
Tüm sektörlerde kullanılabilen, tek makinede koli şekillendirme, paketleme ve kapatma işlemlerine olanak sağlayan dikey kolileme sistemleri.

ROBOTİK PAKETLEYİCİLER
Ürünü delta(örümcek), antropommorfik 4 veya 6 aks ile ya da benzer robotik sistemlerle kaldırarak ve bırakarak paketleyen entegre robotlu makinelerdir. Birçok çeşit işlemi gerçekleştirmek için son derece özelleştirilmiş makinelerdir.

KALDIR & YERLEŞTİR PAKETLEME
Kolilere dikey ürün yerleştirme. Önceden istenilen konfigürasyonda hazırlanan ürün partisi dikey hareketlerle kolinin içine yerleştirilir. Kaldırıcı başlık modülleri bilgisi olmayan bir operatör tarafından bile kolaylıkla değiştirilebilir.

ETRAFI SARAN PAKETLEYİCİLER:
Etrafı saran paketleyiciler ürünün etrafını sararak koliyi oluşturur. Bu tür karton biçimlendirme, koli içerisinde yüksek düzeyde ürün stabilizasyonu sağlar.

İletişim

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.