İçeriğe geç

DEPART VE DM PACKAGING TEMSİLCİLİK ANLAŞMASI İMZALADI!

Basın Bülteni

16.03.2023

Tüm dünyada 80’den fazla ülkede değirmencilik, makarna üretimi, lojistik çözümleri, gıda işleme ve paketleme endüstrileri alanlarında hızla büyüyen Depart; İtalyan paketleme makineleri üretici DM Packaging ile el sıkışarak paketleme alanındaki hizmet ağını bir kademe daha genişletti! 

Alapala Holding grup şirketi Depart, değirmen makineleri yedek parça satışı ve satış sonrası servis hizmetlerinden sonra; makarna yedek parçası, teleskopik konveyör sistemleri, ayrıştırma& pirinç makineleri, hat sonu paketleme makineleri alanlarında da faaliyet göstererek birçok endüstride ismini duyurdu.

İtalyan DM Packaging ile yaptığı anlaşmayla, artık paketleme alanında hat sonu paketleme makinelerinin yanı sıra gıda endüstrisinde özellikle unlu mamüller, çikolata ve şekerleme başta olmak üzere birincil yatay paketleme flowpack sistemlerinin Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

.

DM Packaging’in birçok ülkedeki satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek olan Depart’ın Genel Müdürü Cengiz Tiryakioğlu, “Depart olarak kısa bir süre önce paketleme alanına adım atmıştık. Yaptığımız değerlendirmelerde bu süre zarfında hızlı bir ivme yakaladığımızı gördük. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılama hedefli bir firma olmamız sebebiyle, Depart paketleme çözümlerini genişletme kararı aldık.

 El sıkıştığımız İtalya’nın önde gelen firmalarından DM Packaging ile temsilcilik sözleşmesi imzalamış bulunmaktayız. Başta unlu mamüller, çikolata ve şekerleme alanında gıda endüstrisine özel çözümler sunan DM, birincil paketleme flowpack sistemleri tasarlayarak üretimlerini yapıyor

Depart çatısı altında başlattığımız satış ve pazarlama iş birliğinin hepimize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Dünya geneline yayılmış dağıtım ağı, satış sonrası hizmetleri ve yüksek müşteri memnuniyetiyle paketleme alanında hızla ilerleyen Depart; “Depart Paketleme Çözümleri” adı altında, paketleme ihtiyacı olan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Diğer Blog Yazıları