İçeriğe geç

DIOS: Dünyanın Her Yanındaki Değirmen Tesisleri için Etkili Uzaktan Destek Hizmetleri

Sistemlerin yüksek verimlilikle ve daha düşük maliyetlerle çalışabilmesini sağlayan bakım, tamir ve teknik destek işlemleri, değirmencilik operasyonlarının sürekliliği açısından kritik bir önem taşıyor.

İşçilik, yedek parça ve durma süresiyle ilişkili kayıplar da dâhil olmak üzere, arıza kaynaklı maliyetler bakım maliyetlerinin çok üstünde oluyor. Optimum sistem ömrü ve verimliliği için en etkili yöntemler arasında yer alan önleyici ve periyodik bakımla, arızaların hatırı sayılır bir kısmını önlemek mümkün olabiliyor. Önleyici ve periyodik bakım, durma sürelerini ve arızaları azaltarak iş sürekliliğini güvence altına alıyor ve değirmencilerin iş hedeflerine daha düşük maliyetlerle ve daha yüksek verimle ulaşabilmelerini sağlıyor.

Dünyanın dört bir yanında, kapsamlı satış sonrası servis hizmetleri

Depart, dünyanın dört bir yanındaki değirmencileri desteklemek için yedek parça tedarikinden ve kesinti süresini önlemeye yönelik periyodik bakımlardan, eğitime ve uzaktan bağlantıyla anında müdahaleye kadar kapsamlı bir profesyonel servis yelpazesi sunuyor. Dünyanın çeşitli yerlerindeki toplam 3 dağıtım merkezi ve 45’in üzerinde ofisi ile, değirmencilik tesislerinin faaliyetlerini optimum üretkenlik düzeyinde sürdürebilmeleri için mümkün olan en kısa sürede yedek parça tedariki yapabiliyor.

Müşterilerini güvenli ve kanıtlanmış çözümlerle desteklemek üzere kapsamlı satış sonrası servis hizmetleri sunan Depart, onların makinelerinin güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmalarına, maliyetlerini optimize etmelerine ve tesis operasyonlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmelerine yardımcı oluyor. Gerek yerinde gerekse uzaktan bakım ve teknik destek paketleri ile müşterilerine yüksek bir üretkenlik ve verimlilik düzeyinde faaliyet göstermelerini sağlayan optimum çözümler sunuyor. 

Uzaktan destek, sınırları ortadan kaldırıyor

Uzaktan sistem tanısı hizmetleri ile tesis ziyaretlerinden çok daha hızlı ve maliyet etkin bir şekilde tanı koymak mümkün oluyor. Değirmenciler bu sayede hem teknik destek prosedürleri ile hem de arızalarla ilgili zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyorlar.

Sektörün en iyi uygulamalarını derinlemesine uzmanlığı ve bilgisiyle uygulayan Depart, uzaktan destek paketleriyle iş sürekliliğini güvence altına alıyor; durma sürelerini, hizmet aksaklıklarını ve operasyonel maliyetleri azaltarak gerçek zamanlı tesis bilgileri sunan eyleme geçirebilir akıllı içgörüler sunuyor. 

DIOS Uzaktan Mekanik Destek Paketi

Depart satış sonrası destek hizmetlerinin öne çıkan etkili çözümlerinden biri de DIOS Uzaktan Mekanik Destek Paketi. İnteraktif ve uygulama tabanlı bir yazılımla çalışan ve 6 dilde destek sunan DIOS ile hem makine arızalarına anında müdahale edilebiliyor hem de insan hataları ve bozulmalar azaltılırken kesintisiz bilgi akışı sayesinde bakım maliyetleri düşürülüyor.

Bu güvenilir ve etkililiği kanıtlanmış interaktif uygulama, değirmencilere durma sürelerini ve hizmet kesintilerini en aza indirme olanağı sunarak operasyonel maliyetleri düşürmeleri ve iş sürekliliğini güvence altına almaları için destek oluyor. Uzman mühendislerin sunduğu desteğe ek olarak, çift yönlü veri paylaşımına da imkân sağlıyor.

Depart ile her aşamada en yüksek fayda ve müşteri memnuniyeti

Sunduğumuz yedek parçalarla, yerinde ve uzaktan teknik destekle, modernizasyon hizmetleriyle ve eğitim programlarıyla müşterilerimizin yatırımlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlıyor, dünyanın dört bir yanında değirmenciler için güvenli ve güçlü bir iş ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz.

Değirmen tesisinizde temizlik süreçlerinizin verimini ve hızını, iş güvenliğini, ürün kalitesini ve gıda güvenliğini iyileştirmek istiyorsanız, CE sertifikalı Depart Boru Temizleme Makinesi hakkında bilgi almak üzere satış yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olsun, değirmen tesisinizin her türlü yedek parça ihtiyacını 7/24 hizmet veren e-ticaret platformumuz Depart Shop (shop.departspares.com) üzerinden sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları