İçeriğe geç

Nirami

Makine Açıklaması

Satake’nin yeni seri optik sınıflandırıcısı Nirami, insan gözüne eşit özellikteki geliştirilmiş hassas tam renkli kameraları ile tahılları, bakliyatları, tohumları ve diğer birçok ürünü verimli bir şekilde sınıflandırmak için tasarlanmıştır.

Satake ayrıştırıcılar, RGB tam renkli kameraları kullanarak en ince renk farklılıklarını algılar, ayırt eder. Opsiyonel kızılötesi (IR) kameraların desteği ile iyi ürünle aynı renkteki yabancı maddeler dahi reddedilir.

Daha küçük veya daha büyük boyuttaki kusurları gidermek için şekil tanıma özelliğini kullanır.

Nirami’nin 4 mm’lik bir ejektör alanı vardır ve saniyede 200 üfleme ile yüksek özellikli olan Japon ürünü ejektörlere sahiptir.

7 adede kadar 336 mm genişliğindeki kanallara, yani 2352 mm ayırma genişliğine sahiptir. Bu, Nirami’yi piyasadaki en yüksek kapasiteleri sunabilecek makinelerden biri olma özelliğine ulaştırır.

Ayrıca performansı, karlılığı ve hızlı yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için basit kurulum ve ayarlama için Satake’nin patentli 3S yazılımına sahiptir.

Güvenli internet bağlantısı aracılığıyla isteğe bağlı uzaktan erişim, performansı izleme ve tanılama desteği sağlama esnekliği sağlar.

Her ekran silme işlemini gerçekleştirdiğinde kendini otomatik olarak kalibre eder. Durdurma ile zaman kaybı yaşanmaz.
Satake’nin en son görüntü işleme teknolojisi, minimum iyi malzeme kaybıyla maksimum ürün saflığını garanti eder.

Nirami, tutarlı güvenilir ürün kalitesinde mükemmellik arayan işlemcilere çözümler sağlayacaktır.

Ürün Özellikleri

  • 0,17mm/pix çözünürlük
  • 4 mm ejektör alanı
  • Yüksek Kapasite
  • Kolay Kullanım

Optik Sınıflandırıcılar

Pirinç prosesinde 124 yıllık tecrübesi ile Satake; temizleme, ayıklama, kırma ve beyazlatma alanlarında yüksek verimli ve sürekli çalışmayı mümkün kılar.Pirinç öğütme sistemleri çeltikleri aşamalı olarak işler, pirinç işlemede hedeflenen sonuç tane kırılmalarını en aza indirmek ve homojen,parlak,kaliteli ürüne ulaşmaktır.

İletişim

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.