İçeriğe geç

Otomatik sarma makinesi Roto Wrap 1000AE

Otomatik sarma makinesi Roto Wrap 1000AE

Hat sonu döner kollu palet sarma makineleri, özellikle dengesiz ürünlerin streçlenmesi için ideal bir makinedir. Döner kollu makineler, paleti sabit tutarken streç film ile ürünleri stabilize etme imkanı verir. Bu streç sarma makineleri, mükemmel teknik ve yapısal özellikleri sayesinde paletlerin güvenilir ve etkili bir şekilde sarılmasını garanti eder.

Açıklama

Mekanik frenli ekonomik streç sarma makinesi E-Wrap 1000 A

Mekanik frenli ekonomik streç sarma makinesi E-Wrap 1000 AE-Wrap 1000A, piyasadaki paranın karşılığını en iyi veren yeni ISG PACK makinesidir. Yarı otomatik streç sarma makinesi, 6 çalışma programı sayesinde tüm standart uygulamalar için uygundur. Bu makine, sarma döngüleri sırasında alarm ve hata sinyalleri veren entegre bir bilgisayar kartına sahiptir (dokunmatik bir ekranda 7.2 ''). Ayrıca, kolonun üst kısmında operatörlere makinenin çalışıp çalışmadığını, ev konumunda olup olmadığını veya hata/acil durum olup olmadığını bildiren ışıklı bir sistem bulunmaktadır.

Streç sarıcı özellikleri

E-Wrap 1000A'nın döner tablası 1500 mm çapa ve maksimum 1500Kg yükleme kapasitesine sahiptir. Tabla dönüşü bir tahrik zinciri tarafından etkinleştirilir ve tur sayısını, yavaşlama sürelerini ve çalışma döngüsünün sonunda tablanın ana konumunu doğrulayan manyetik bir sensör tarafından kontrol edilir. Standart kolon, 2200 mm yüksekliğe kadar paletlerin sarılmasına izin verir. Taşıyıcı, mekanik fren ve ürünleri algılamak için bir fotoelektrik sensör ile donatılmıştır.

Dokunmatik ekran fonksiyonları

Dokunmatik ekranın ana sayfasından, birçok sarma parametresini çok basit ve sezgisel bir şekilde programlamak mümkündür: paletin üstündeki ve altındaki sarma turlarının sayısı, taşıyıcının yukarı ve aşağı döngü sayısı, döner tabla hızı dönüşü, taşıyıcının hızı, streç film örtüşmesi için fotosel gecikmesinin ayarlanması Ayrıca, manuel mod sarma döngüsü, yönetici sistem ayarları, makine iş istatistiklerinin bir kaydı ve giriş ve çıkış sinyallerini izlemek için teknik bir alan, geçmiş alarm veritabanı, streç sarıcı üzerinde yapılan bakım işlemleri gibi diğer entegre işlevler de vardır.

Düzen

Özellikler

İletişim

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.