İçeriğe geç

Robot sarma makinesi Robo Wrapp 600A

Robot sarma makinesi Robo Wrapp 600A

Model Robo Wrap 600, farklı şekil, boyut ve ağırlıktaki paletli yükler için kendinden tahrikli bir streç film sarma robotudur. Çok basit ve işlevsel bir şekilde programların ve sarma parametrelerinin kolayca ayarlanmasını sağlayan 7,2" dijital renkli ekran ile donatılmıştır. Başlatma döngüsü uzaktan kumanda ile de etkinleştirilebilir.

Açıklama

Her şekil, ağırlık ve boyuttaki paletli yükleri paketlemek için palet sarma robotu.

Model Robo Wrap 600 A, farklı şekil, boyut ve ağırlıktaki paletli yükler için kendinden tahrikli bir streç film sarma robotudur. Çok basit ve işlevsel bir şekilde programları ve sarma parametrelerini kolayca düzenlemeye olanak tanıyan 7,2" dijital renkli ekran ile donatılmıştır.

Kontroller ve güvenlik

The movement of the pallet wrapping robot takes place electrically thanks to the 2 controls located on the steering wheel. The self-propelled robot is fitted at the front with a safety bumper that allows the machine to be immediately stopped should it hit an operator or an obstacle.

As an alternative to this self-propelled wrapping robot, the Robo Wrap 600 B pallet wrapping robot is also equipped with motorized pre-stretch with fixed ratios.

Palet sarma robotunun genel özelliklerirobot avvolgipallet

Robo Wrap 600 A palet sarma robotu, minimum U 600 x G 600 x Y 2300 mm boyutlarında ve sınırsız ağırlıktaki ürünleri sarabilir. Makine, taşıyıcı iniş ve çıkış hızı, fotosel okuma gecikmesi, döngü sayacı gibi diğer parametreleri ayarlamanıza olanak tanıyan bir Siemens PLC ve 7,2 renkli dokunmatik ekran ile donatılmıştır.

Özellikler ve parametreler

İletişim

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.