İçeriğe geç

DEPART VE ISG PACK TEMSİLCİLİK ANLAŞMASI İMZALADI

Depart Paketleme Çözümleri, ISG Pack ile imzaladığı temsilcilik anlaşmasıyla

ürün yelpazesine yeni paketleme makineleri ekledi.

Değirmen yedek parça satışı, inovatif çözümler & satış-sonrası hizmetleri, makarna yedek parçaları, teleskopik konveyör sistemleri, ayrıştırma & pirinç makineleri ve birçok paketleme çözümleri alanlarında tanınan, Alapala Holding’in grup şirketi Depart; paketleme endüstrisi alanında bir anlaşmaya daha imza attı.

ISG Pack ile yaptığı anlaşma ile birlikte Depart, artık wrap makineleri, shrink wrap makineleri ve vakum makineleri alanlarında da faaliyet gösterecek. Dikey & yatay birincil paketleme ve hat sonu paketleme sistemleri alanlarında birçok ülkede aktif olan firma, paketleme pazarının tüm ihtiyaçları karşılayan nokta konumuna ulaştı.

Modern paketleme teknolojilerini yakından takip eden Depart, değirmencilik alanında olduğu gibi, tüm müşterilerinin kusursuz üretim yapmasını hedefliyor. Satış ekibi, Depart güvencesiyle satış ekibi, müşterilerine A’dan Z’ye güvenilir, kişiselleştirilebilir çözümler sunuyor.

Depart artık wrap makineleri, shrink wrap makineleri ve vakum makineleri de dahil olmak üzere paketleme sistemleri kullanan endüstrilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

İmzalanan temsilcilik anlaşmasının ardından Depart, ISG Pack’in dünyanın birçok ülkesindeki satış ve pazarlamasını yönetecek. Depart, dünya çapındaki dağıtım ağı, satış sonrası hizmetleri ve yüksek müşteri memnuniyeti ile ambalaj alanında hızla ilerleyerek “Depart Ambalaj Çözümleri” adı altında ambalaj kullanan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.